Категорії

Радіосистеми

Порівняти товари (0)


Технічні характеристики Shure PGX14E / BETA98H:Інструментальний мікрофон: WB98H / CНатільний передав..

14 133 грн

..

9 358 грн

Дивитися далі

Радіосистеми для співаків і музикантів — безперешкодна свобода рухів

З'явившись всього пару десятків років назад, радіосистема швидко знайшла своє місце в багатьох сферах діяльності та отримала особливе визнання серед музикантів, вокальних виконавців, танцюристів і інших представників шоу-індустрії. Йдеться, перш за все, про мікрофонні бездротові радіосистеми, які значно полегшують працю артиста:

  • не обмежують його під час енергійних танцювальних рухів;
  • дозволяють безперешкодно переміщатися по сцені, залу та концертному майданчику;
  • допомагають спілкуванню з глядачами та слухачами.

При цьому професійні сучасні радіосистеми налаштовуються у високочастотному діапазоні та мають кілька робочих каналів частот, що дозволяє організувати одночасне стабільне функціонування двох і більше системних рішень.

В інтернет-магазині Corda-Music до продажу пропонується широкий асортимент радіосистем найвідоміших брендів, які можна замовити з офіційною гарантією від виробника.

Що являють собою радіосистеми

Стандартна мікрофонна радіосистема являє собою пристрій, який можна встановити та налаштувати буквально за десять хвилин. Обладнання складається з:

  1. мікрофона;
  2. передавача;
  3. приймача.

Радіосистеми поділяються на два види: стаціонарні та переносні. У комплект стаціонарних рішень входять приймач, який живиться від мережі, та ручний радіомікрофон з інтегрованою в корпус антеною та трансмітером. У свою чергу, радіосистеми переносної серії оснащені спеціальним передавачем, який кріпиться на поясі, головною гарнітурою та петличним мікрофоном. Деякі моделі поєднують у собі функціональність обох типів, що дозволяє використовувати обладнання так, як того вимагає конкретна ситуація. Ціна на таку радіосистему вища, ніж на більш простий пристрій.

Як вибрати та придбати радіосистему

Для вокалу та спілкування під час виступів і презентацій найкраще підходять переносні (мікрофонні) системи завдяки:

  • автоматичному налаштуванню сигналу, що дозволяє досягти мінімізації спотворень звуку;
  • великому радіусу дії;
  • високій чутливості.

Стаціонарні (вокальні) радіосистеми, як правило, мають більше одного приймача, здатні витримувати високий звуковий тиск і працювати відразу з декількома каналами, завдяки чому таке обладнання доцільно використовувати на концертах і інших схожих масових заходах.

Щоб купити радіосистему в Києві за вигідною ціною, ознайомтеся з нашим онлайн-каталогом і скористайтеся віртуальним кошиком на сайті. Доставка радіосистем здійснюється в Харків, Дніпро, Суми й інші міста України.

text
Ok