KORG LP-380-73-OB Цифрове фортепіано

 • Артикул: 200247
 • 27 200 грн
  Наявність: В наявності
Короткий опис продукту
Цифрове фортепіано, 73 клавіші, колір оранжево-чорний
-+

0 відгуків / Написати відгук


Цифрове піаніно KORG LP-380-73-OB

Цифрове піаніно KORG LP-380-73-OB має компактні розміри та стильний дизайн. Знаменитий бренд подбав про гармонійне виконання. В одному виробі об'єднані класичний зовнішній вигляд концертного рояля та інноваційні акустичні рішення. Конструкція відрізняється витонченістю. Підставка легко збирається та транспортується. Коли кришка закрита, то інструмент виглядає як елегантний журнальний столик. Мала вага сприяє практичності при використанні. Красиво виглядає в інтер'єрі міської квартири, приватного будинку, репетиційного залу або кабінету музичної школи.

Головною особливістю є укорочена клавіатура: 73 клавіші замість стандартних 88. Це дозволяє дитині без зусиль дотягнутися до кожної ноти. Початківці будь-якого віку зможуть купити цифрове піаніно KORG LP-380-73-OB для репетицій. З його допомогою вдасться швидко навчитися грати твори, які не потребують майстерного володіння грою з використанням важкого поєднання найвищих або найнижчих звуків.

Акустичні можливості інструменту

Клавіатурна механіка базується на сучасній молоточковій системі, яка реагує на найменшу зміну сили натискання клавіші. За фізичним відчуттям і сприйняттям на слух показники практично не відрізняються від аналогового інструменту.

Серцем KORG LP-380-73-OB є процесор Stereo Piano System. Обробка звуку здійснюється з максимальною швидкістю та створенням чистого тембру. Потужний підсилювач сприяє реалістичності звукового ряду. Для розширення можливостей передбачені стандартні та спеціалізовані тембри:

 • фортепіано;
 • гітара;
 • вібрафон;
 • орган.

Оригінальні ефекти допоможуть урізноманітнити гру з використанням 120 нот. Перемикання між тембрами та вибір ефектів здійснюється кнопками, які розташовані на панелі управління. Інтерфейс доступу інтуїтивно зрозумілий і простий в освоєнні.

Додаткові функції фортепіано

Ціна на піаніно KORG LP-380-73-OB обумовлена наявністю розширеного функціоналу пристрою:

 • режим метронома;
 • тонке налаштування звукоряду;
 • транспонування клавіатури;
 • три класичних педалі;
 • робота з протоколом MIDI.

Передбачено підключення двох пар навушників і системи підсилення звуку. Лінійний вихід забезпечує підключення до звукової карти ПК або лептопа. Ви можете купити KORG LP-380-73-OB для вправ у невеликій кімнаті, насолоджуючись під час гри справжнім концертним звучанням. Ефект досягається за рахунок оптимізації роботи програмного блоку. Два динаміки діаметром 10 см та потужністю 22 Вт створюють об'ємний звук завдяки особливому розташуванню всередині корпусу.

Перед тим, як замовити піаніно KORG LP-380-73-OB в Києві або іншому місті України, ознайомтеся з основними технічними параметрами музичного інструменту на нашому сайті. Уточніть інформацію, що цікавить, у менеджерів компанії. Оформіть покупку онлайн або по телефону. Чекайте отримання замовлення в найкоротші терміни.

Тип: цифрові фортепіано
Колір: оранжево-чорний
Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Оцініть товар
text
Ok