Чохли для клавішних інструментів

Порівняти товари (0)


Дивитися далі

Чохли для клавішних інструментів — надійний захист музичної апаратури

Асортимент чохлів для клавішних інструментів у наш час досить великий. Чохол для клавішних інструментів призначений для захисту обладнання від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Чохол оберігає інструмент від потрапляння пилу та вологи, забруднень і механічних пошкоджень. Чохол використовується для зберігання клавішних інструментів вдома та під час їхнього транспортування. Дозволяє створювати для інструменту необхідні умови, які забезпечують правильну роботу клавіш, цілісність корпусу та внутрішньої електроніки.

Якщо ви хочете купити чохол для клавішних інструментів в Києві за доступною ціною, ви знайдете відповідну модель на сайті компанії Corda. У продажу представлені оригінальні аксесуари для цифрових музичних інструментів з клавіатурою. На брендову продукцію надається офіційна гарантія виробника. Ви легко зможете підібрати в каталозі кейс для синтезатора певної марки з урахуванням габаритів інструменту й особливостей експлуатації.

Вибір чохла для клавішного інструмента

Пропонуємо обрати чохол для клавішних інструментів одного з наступних видів:

  • накидка;
  • сумка;
  • кофр.

Накидка являє собою легкий чохол для запобігання потрапляння пилу та вологи, а також перепадів температури. Захищає інструмент, розміщений на стійці, від цікавих дітей і домашніх тварин. В якості застібки використовуються змійка, кнопки, липучки або шнурок, який затягується. Використовується переважно в домашніх умовах. При транспортуванні виступає в якості додаткового прошарку між інструментом і щільним коробом. На сцені оберігає інструмент від яскравого світла та тепла освітлювальних приладів.

Зручні чохли для клавішних інструментів у вигляді сумки оснащують ручками для перенесення та спеціальними внутрішніми ременями. Виготовляють з міцної водонепроникної тканини, нейлону, спандекса. Мають зовнішні кишені для розміщення додаткових аксесуарів. Крім захисного шару для підсилення міцності конструкції та кращого збереження інструменту, в деяких моделях вбудовують каркасні елементи з двох сторін.

Максимальну безпеку інструментові забезпечують чохли у вигляді кейса. Вони надійно захищають коштовне устаткування від будь-яких зовнішніх впливів. Поділяються на два типи:

  1. Напівтверді — чохли з фанерним каркасом за формою інструменту та синтепоновою прокладкою для амортизації та захисту від занадто низьких і високих температур. Відрізняються невеликою вагою, зручною ручкою, оснащуються застібкою-блискавкою.
  2. Жорсткі — чохли з міцного пластику або деревини. Являють собою ящик з м'якою внутрішньою оббивкою, в якому розміщується інструмент. Застібаються на защіпки. Використовуються для дорогого професійного обладнання, яке необхідно перевозити під час гастролей на далекі відстані різними видами транспорту.

Вибір чохлів для різних клавішних інструментів залежить від конкретної моделі, фізичних розмірів виробу, умов експлуатації та бюджету покупця. Для зберігання в квартирі підійде недорога накидка. Для поїздок на репетицію стане у нагоді чохол у вигляді переносної сумки. Для посиленого захисту під час транспортування інструменту до місця виступу краще використовувати міцний кейс.

Як замовити чохли для клавішних інструментів в Україні?

На віртуальній вітрині нашого інтернет-магазину представлено безліч чохлів для клавішних інструментів. Щоб замовити захисний виріб для конкретного інструменту, оберіть чохол з відповідними характеристиками. Вивчіть фізичні розміри, матеріал, особливості конструкції. Дізнайтеся ціну на вподобану модель. Досвідчені музиканти рекомендують купувати продукцію відомих марок: Bespeco, Korg, Moog, Novation.

Для замовлення оформіть онлайн-заявку на чохол для інструменту. Вкажіть контактні дані та адресу для доставки товару. Оплатіть покупку безготівковим розрахунком, за допомогою карти, післяплатою або готівкою кур'єру при доставці в межах столиці. У регіони посилки відправляються надійними перевізниками за адресою отримувача або до поштового відділення.

text
Ok