Класичні гітари

Порівняти товари (0)


Класична гітара IBANEZ GA15 NTКласична гітара IBANEZ GA15 NT належить до категорії повнорозмірних ст..

4 900 грн

Класична гітара — універсальний інструмент для різних стилів

Сучасна класична гітара — це струнний щипковий музичний інструмент з класу акустики. Звук створюється завдяки коливанню струн, по яких б'є або які перебирає музикант. Класична гітара також відома як шестиструнна або іспанська. Вона стоїть на чолі гітарних інструментів і користується великою популярністю завдяки широкому спектру виконавських можливостей і різноманітності тембрів. Застосовується для вивчення музики в школах і консерваторіях, виконання мелодій соло та в групі або в якості акомпанементу.

До уваги відвідувачів інтернет-магазину Corda пропонується класична гітара за демократичною ціною. У продажу є брендова апаратура з офіційною гарантією виробника. Широкий асортимент класичних гітар і аксесуарів до них дозволить кожному відвідувачу підібрати відповідне обладнання для навчання та виступів. Компетентні співробітники допоможуть обрати найкращий варіант для конкретних потреб.

Вибір класичної гітари

Конструкція класичної гітари включає такі основні елементи:

 • корпус;
 • гриф;
 • струни.

Корпус класичної гітари складається з чотирьох поверхонь:

 1. Верхня дека — передня поверхня, що має найбільший вплив на звукові властивості інструменту. Класично виготовляється з ялини або кедра. У верхній частині знаходиться кругла розетка. На нижній частині розташований струнотримач з чорного або палісандрового дерева.
 2. Нижня дека — задня поверхня корпусу класичної гітари. Виготовляють з кипариса, палісандра, червоного або амарантового дерева, скрипкового клена. Складається з двох половин, як і верхня дека контуру.
 3. Ліва обичайка — смуга, яка з лівого боку з'єднує деки.
 4. Права обичайка — смуга, яка з правого боку з'єднує деки.

Гриф класичної гітари кріпиться до корпусу в місці з'єднання бічних граней. З передньої сторони має плоску поверхню, зі зворотної — опуклу. Зверху покривається накладкою з твердого дерева, в яку врізані поріжки з металу. На верхньому кінці розташована головка, яка виточується з цілісного шматка деревини та покривається палісандровою пластиною. В головці є кілки з гвинтовими механізмами для настроювання струн.

Сьогоднішня класична гітара походить від іспанського предка. У 18-19 ст. форма інструменту була вдосконалена й отримала класичний вигляд з повним корпусом без вирізів і нейлоновими струнами. Саме така конструкція забезпечує чисте звучання під час гри в різних стилях. Однією з характерних особливостей класичної гітари є відсутність електронних звукознімачів. Для посилення гучності використовується зовнішній мікрофон або знімний п'єзоелектричний датчик.

Щоб правильно обрати інструмент, необхідно визначитися з віком музиканта та досвідом гри. Існують повнорозмірні варіанти для дорослих і зменшені для дітей. Якщо необхідна гітара типу класика для гітариста-початківця, зверніть увагу на вироби середньої цінової категорії. Для виступів на сцені та професійної діяльності знадобиться дорога високоякісна апаратура знаменитих брендів:

 • Yamaha;
 • Ibanez;
 • Fender;
 • Takamine.

Як купити класичну гітару в Києві?

Каталог класичних гітар містить докладний опис кожного інструменту, фото та відгуки власників цього екземпляра. Тут ви без зусиль оберете класичну гітару для уроків музики в навчальному закладі, сольних чи групових виступів. Вивчіть представлену продукцію популярних торгових марок і визначте оптимальний варіант для індивідуальної програми навчання або естрадної діяльності.

Щоб замовити класичну гітару на сайті Corda-music.com.ua, оберіть екземпляр, який влаштовує вас по важливих параметрах. Заповніть коротку форму заявки із зазначенням телефону й адреси доставки. Якщо ви знаходитеся в столиці, класичну гітару доставить кур'єр протягом 1-2 робочих днів. По Україні посилки відправляються в день оплати надійними транспортними службами. Діє послуга самовивозу покупок з офісу компанії.

text
Ok