• Електрогітара FENDER SQUIER STANDARD STRAT RW ATB

Електрогітара FENDER SQUIER STANDARD STRAT RW ATB

  • Артикул: 102100
  • 10 744 грн
    Наявність: Немає в наявності
Короткий опис продукту
Електрогітара, дека - агатис, гриф - клен / палісандр, SSS, тремоло, колір чорний санберст
-+

0 відгуків / Написати відгук


Дізнатися про наявність

FENDER SQUIER STANDARD STRAT RW ATB - електрогітара любительського і напівпрофесійного рівня. Починаючи свій виробничий шлях з п'ятдесятих років минулого століття, даний тип електрогітар встиг стати культовим і навіть зародити нині популярні музичні напрямки. Стоячи біля витоків рок музики, гітара зберегла звучання і залишатися невід'ємним елементів рок, метал груп. 

Корпус

Корпусні частини складаються з деки, до якої кріпиться болтами гриф. Дека правостороння і виготовлена з агатіса, гриф зроблений з клена, обклеєний накладкою з палісандра і має круглий гриф для зручності гри. Розмір мензури становить 25.5 дюймів, ширина палісандра у верхнього поріжка - 42 мм. Литі колки і бридж утримують у натягу струни, зберігаючи лад гітари. Зручна корпусна форма дозволяє діставати до струн і функціональним перемикачам, що забезпечують регулювання звучання на виході. 

Звукознімачі

Трійка звукознімачів, вмонтованих в потрібних місцях FENDER SQUIER STANDARD STRAT RW ATB: біля бриджу, посередині і близько грифа, дозволяє зчитувати коливання зі своєї видимої області, а також акцентувати окремі моменти з допомогою перемикача. Нековий - близько грифа - звукознімач відповідає за зчитування під час соло партій. Середній звукознімач реалізує зчитування коливань під час нормальної гри. За атмосферність і тремоло у відповіді бріджевий звукознімач, чий звук виходить джазовим і повнотілим. 

Регулювання

Перемикання між звукознімачами здійснюється в п'яти режимах, що дозволяє акцентувати увагу на стилі гри і висоти видаваних звуків. Регулятор гучності дозволяє коректувати силу вихідного сигналу з некового звукознімача, а ідентичний другий - з середнього.


Купити FENDER SQUIER STANDARD STRAT RW ATB слід гітаристам аматорського рівня, що бажають розвиватися в музичному напрямку і навіть на концертних майданчиках видавати якісне і точне звучання. Інтернет-магазин Корда продає виключно оригінальну продукцію флагманів музичної індустрії.


Тип: електрогітари
Вид: правосторонні
Кількість струн: 6
Колір: чорний sunburst
Тремоло: є
Схема звукознімачів: S-S-S
Кількість ладів: 22
Матеріал грифа: клен/палісандр
Матеріал деки: агатис
Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Оцініть товар
text
Ok