Стійки, тримачі для духових

Порівняти товари (0)


Стійки для духового інструменту

Інтернет-магазин Corda пропонує вигідно придбати стійки для духових інструментів кращих сучасних виробників. Аксесуари призначені для професійного використання солістами та учасниками оркестрів. Надійно утримуючи інструмент, тримачі захищають його від падіння та дозволяють забезпечити правильне розташування під час виконання. Це багато в чому визначає характеристики та звучання композиції, а також допомагає музиканту найбільш повно проявити свою майстерність і віртуозність гри. У нас у продажу представлені якісні тримачі для духових інструментів різних сімейств.

Тримач для духового інструменту: характеристики та види

Обирати тримачі потрібно з огляду на вид, форму й особливості звучання різних музичних інструментів. Устаткування може відрізнятися за:

  • призначенням;
  • конструкцією;
  • матеріалом виготовлення.

Найчастіше вироби виконуються з міцного металу, що робить їх стійкими до механічних деформацій і забезпечує максимальну довговічність. Зустрічається також і пластикова стійка для духового інструменту, яка легка та має більш низьку вартість.

Для великих інструментів традиційно виготовляються надійні та стійкі підлогові підставки, які мають конструкцію з трьома або п’ятьма ніжками. У деяких варіантах конструкція посилюється подвійними ніжками, завдяки чому аксесуар отримує підвищені параметри вантажопідйомності.

Вибір стійок

Якщо збираєтесь купити стійку для духового інструменту, важливо враховувати міцність, надійність і функціональність аксесуара. Майте на увазі, що:

  • гумові наконечники на ніжках виробу нададуть йому максимальної стійкості;
  • отримати можливість змінювати кут нахилу та висоти розташування духового інструменту дозволить наявність у моделі спеціальних регуляторів;
  • для підтримки декількох музичних інструментів доречною є покупка відповідної багатофункціональної моделі;
  • за необхідності регулярного транспортування стійки або тримача для духового інструменту слід віддати перевагу конструкції, яка може складатися.

Ми пропонуємо замовити хороші стійки для музичних духових інструментів онлайн за привабливими цінами та з доставкою по містах України. Територією Києва товари доставляються безкоштовно. Захист покупців від неякісної продукції забезпечується офіційною гарантією на вироби. Щоб зробити замовлення, покладіть стійку з каталогу до віртуального кошика або передзвоніть за вказаними телефонами.

text
Ok