Флейти

Порівняти товари (0)


..

222 000 грн

..

204 000 грн

..

180 000 грн

..

162 000 грн

..

135 300 грн

..

105 000 грн

..

60 300 грн

..

5 040 грн

..

21 200 грн

Віртуозні флейти з мелодійним звучанням

Флейта — це музичний духовий інструмент. Мелодійний голос флейти нагадує дзвінкий спів птахів. Звук народжується не за допомогою язичка, як у більшості схожих інструментів, а через те, що повітря розсікається, коли зіштовхується з внутрішньою гранню. Спочатку виділилися два різновиди флейти: поперечна та поздовжня. У наш час в оркестрі використовується переважно поперечна. Конструкція поперечної флейти являє собою довгу трубку з шістнадцятьма отворами та системою клапанів. Один кінець прикладають до губ, щоб вдути струмінь повітря. Флейти, які використовують сучасні музиканти, складаються з трьох частин:

 1. Головки.
 2. Тіла.
 3. Коліна.

Механізм народження мелодії наступний: флейтист дме в трубку, повітря проходить до краю губної пластини та формує звук. Під час гри на флейті провідну роль відіграє положення губ. За рахунок розслаблення та напруги губних м'язів можна грати з варіативною зміною звучання. Шляхом висування головки з тіла флейти змінюють висоту звуку. Максимально висунуте положення відповідає найнижчому тону звучання. В середньому інструмент важить 0,6 кг. Довжина змінюється від мініатюрного пікколо (32 см) до великої концертної флейти (67 см).

Пропонуємо купити флейту в Україні за демократичною ціною в інтернет-магазині Corda. В онлайн-каталозі представлені флейти відомих марок. Фірмова продукція забезпечується офіційною гарантією виробника. Завдяки широкому асортименту ви зможете обрати флейту хорошої якості для новачка та професіонала. Кваліфікований персонал допоможе підібрати флейту відповідно до рівня майстерності, необхідних характеристик і особистих переваг кожного покупця.

Як виникла сучасна флейта?

Сучасна флейта має давнє коріння. Першим видом є свисток, який був винайдений задовго до нашої ери. В процесі удосконалення з'явилися отвори для пальців, що дозволяють зіграти нескладну мелодію. У близькосхідних країнах особливою популярністю і в наш час користується поздовжня флейта, сконструйована стародавніми єгиптянами. В європейських країнах вона була поширена в 15-17 століттях. Має 5-6 отворів. Відтворює повний звукоряд.

Поперечна флейта винайдена в Китаї три тисячі років тому. В Європу потрапила в Середні віки. У сімнадцятому столітті вдосконалена французьким майстром для відтворення повного хроматичного ряду. У 18 столітті поперечна флейта набула більшої популярності, ніж поздовжня, та стала постійним учасником оркестрів і ансамблів. Наприкінці 19 століття флейта набула нинішнього вигляду завдяки нововведенням Бема.

Флейти та їх різновиди

В оркестрах використовують кілька різновидів флейт: велику, малу, альтову, басову. Крім того, виділяють наступні флейти:

 1. Блокфлейта — поздовжня флейта з блоком із сімейства свисткових. Оснащена вісьмома отворами для пальців. Відрізняється простою технікою гри, тому поширена у навчальних колах.
 2. Вістл — духовий інструмент народів Великобританії. Оснащений шістьма отворами, які розташовуються на лицьовій стороні.
 3. Ді — поперечна флейта з шістьма отворами з Китаю. В якості матеріалу виготовлення використовують очерет, бамбук, нефрит.
 4. Ірландська флейта — використовується британськими народами. Може бути з клапанними клавішами та без них.
 5. Калюка — дудка, на якій видуваються натуральні обертони. Виготовляється з особливих видів рослин.
 6. Кена — латиноамериканський інструмент з тростини в ладі G.
 7. Кугікли — інструмент російських народів. Виконується у вигляді конструкції зі з'єднаних пустотілих трубок, що мають різну довжину та товщину.
 8. Окарина — глиняний округлий свисток з різним числом камер і отворів для пальців. Виготовляється з кераміки, деревини, скла.
 9. Панфлейта — багатоствольна флейта з кількох трубок.
 10. Поперечна флейта — духовий інструмент сопранового регістра. Під час гри тримають у горизонтальному положенні.
 11. Пижатка — дерев'яна трубка з пробкою та косим зрізом.
 12. Сопілка — одноствольна або двоствольна флейта зі свистковим пристроєм зверху та трійками бічних отворів для варіювання висоти звучання.
 13. Сірінга — давньогрецький інструмент, який використовували античні пастухи та селяни, а також музиканти для супроводу вистав.
 14. Пікколо — мала флейта з високим і пронизливим звуком. Звучить на октаву вище, аніж звичайна флейта.

Як замовити флейту на сайті?

Якщо ви хочете придбати флейту, вивчіть асортимент виробів, представлених у продажу на нашому сайті. Перейдіть на сторінку обраного товару. Тут знаходяться опис інструменту з фото та відгуки покупців. Дізнайтеся актуальну ціну на флейту.

Рекомендуємо до покупки флейти популярних брендів: Maxtone, Preda, Sankyo.

Оплатіть замовлення банківською картою, безготівковим розрахунком або готівкою кур'єру при доставці по Києву. Можна забрати флейту самостійно зі столичного офісу компанії. В інші міста посилки відправляються надійними перевізниками.

text
Ok