Аналоговий синтезатор MOOG Sub 37 Paraphonic Synth

  • Артикул: 202274
  • 50 293 грн
    Наявність: Немає в наявності
Короткий опис продукту
Аналоговий синтезатор, 37 клавіш, два кільця модуляції, Delay, Attack, Hold, Decay, Sustain, Release синхронізації для лупов, 256 пресетів (16 банків по 16 патчів)
-+

0 відгуків / Написати відгук


Дізнатися про наявність

MOOG Sub 37 Paraphonic Synth - аналоговий синтезатор з керованими цифровими регуляторами і контурними генераторами. Заснований на трьохоктавній клавіатурі з присутньої функцією регулювання швидкості і сили натискання на клавіші. Для взаємодії присутній екран, однак він має більш інформативне значення.

Осцилятори

Пара осциляторів MOOG Sub 37 Paraphonic Synth аналогічні дуальним, що встановлювалися на Sub Phatty. Осцилятори мають безперервний спектр сигналів з варіаціями від трикутника до пилкоподібних хвиль, кадрами на 16, 8, 4 і 2 одиниці. Також осцилятори мають однакову частоту Beat Frequency в інтервалі -3.5 до +3.5 Гц, що забезпечує стабільний і гармонійний звук. Функціонал KB Reset включає генератори кожен раз, коли відбувається натискання клавіш.

Функціональні можливості

Мікшер в MOOG Sub 37 Paraphonic Synth має п'ять входів: пара входів для генераторів осцилятора, суб-осцилятора і зовнішнього вхідного сигналу. При відсутності кабелю в гнізді аудіоджек, аналоговий синтезатор створює звук петлі зворотного зв'язку. Наявна концепція вперше була реалізована на початку 1970-х років. Фільтрацію забезпечує класичний Ladder Filter діапазону 20-20кГц. Подвійний контур (фільтр і підсилювач) забезпечує проходження через цифрові системи фільтрації, чим надає повнотілий аналоговий звук.

Подвійна система модуляції буде досить незвична тим, хто ніколи не користувався пристроями компанії. Кожна система містить LFO, що генерує п'ять сигналів - трикутник, квадрат, пила і рампа, а S&H регулюється від 0.1 до 100Гц або від 1 до 1000Гц. Однак цей спосіб дозволяє отримувати всілякі AM і FM звуки.


Купити MOOG Sub 37 Paraphonic Synth слід музикантам, які піклуються про своє звучанні, а також шанувальникам компанії. Випускаючи повноцінний конкурент застарілому Voyager`у, компанія врахувала безліч клієнтських прохань. Інтернет-магазин Корда надає виключно оригінальну продукцію.


Тип: професійні синтезатори
Колір: чорний
Наличие секвенсора: немає
Гарантія: 12 місяців
Стили: 256
Кількість клавіш: 37
Написати відгук
Оцініть товар
text
Ok