• Аналоговий басовий синтезатор MOOG MINITAUR REV. 2.0

Аналоговий басовий синтезатор MOOG MINITAUR REV. 2.0

  • Артикул: 703099
  • 16 800 грн
    Наявність: В наявності
Короткий опис продукту
Аналоговий басовий синтезатор, 2 осцилятора з формою хвилі (Sawtooth / Square) на кожен VCO, сходовий фільтр Moog з налаштованим резонансом, генератор ADSR-обвідної, підключення MIDI через DIN / USB, зовнішній аудіо вхід, 3.5 мм вихід на навушники.
-+

0 відгуків / Написати відгук


Дізнатися про наявність

MOOG MINITAUR REV. 2.0 - портативний аналоговий басовий синтезатор з традиційною схемою регулювання. Відсутність звичної ОС і екрану віддає данину традиціям. Присутні виключно аналогові способи взаємодії з апаратною складовою синтезатора, здатні передати не тільки автентичне звучання, але і спосіб його вилучення. Зроблено в стилі настільного модуля звуку, крім присутніх регуляторів, можливо регулювання по MIDI і з регуляторами контрольних напружень.

Корпус

Фронтальна панель має класичними згрупованими секціями електронних вузлів. Елементам, яким не знайшлося місця в секціях, відведені в сторони і позначені. Панель підключення зовнішнього обладнання має роз'єм живлення, навушників, USB, MIDI, набір входів управління.

Звучання

Регулювання звуку MOOG MINITAUR REV. 2.0 здійснюється двома осциляторами, LFO, мікшером, фільтром і підсилювачем. Спрощена внутрішня комутація відразу позиціонує пристрій для виділення суто басового звучання. Підсилювач і фільтр додатково обладнані двома огинаючими генераторами. Концентрація на низьких частотах також має місце у відсутності регулювання ширини імпульсу і синхронізації частот.

Фільтрація

Аналоговий синтезатор оснащений звичною для синтезаторів компанії чотирьохсмуговою фільтрацією з присутніх резонансом. Регулятор частоти зрізу має шайбою більшого діаметру для підвищеної чутливості в регулюванні. Інтенсивність впливу генератора керується потенціометром EG Amount. Генератори ідентичної будови, представлені на фронтальній панелі шістьма потенціометрами. Другий потенціометр відповідає за спад і загасання.


Купити MOOG MINITAUR REV. 2.0 слід любителям аналогового інструментарію. Зважаючи на особливості використання і відсутність електронних модулів оптимізації звучання, бажано використання професіонала, пам'ятає аналогові модулятори звуку. Інтернет-магазин Corda надає виключно оригінальну продукцію


Тип: професійні синтезатори
Колір: чорний
Наличие секвенсора: немає
Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Оцініть товар
text
Ok