Кейси для електрогітар

Порівняти товари (0)


Кейс для електрогітари — надійний варіант для зберігання інструменту

Електрогітара — інструмент, який вимагає постійного догляду та захисту. Для цього призначений такий аксесуар, як футляр для електрогітари. Він забезпечує високий ступінь захисту інструменту від механічних пошкоджень, потрапляння вологи й інших несприятливих впливів навколишнього середовища.

В Україні купити кейс для електрогітари можна в інтернет-магазині Corda. На сайті представлена продукція відомих світових брендів високої якості за прийнятною ціною. Ознайомившись з моделями, що представлені у каталозі, та відгуками покупців, ви зможете сформувати власну думку про чохли для електрогітари, які вас цікавлять. Наші кваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть обрати та замовити товар.

Футляри для гітар: види та призначення

Чохли для електрогітар поділяються на три типи:

  1. М'який. Бюджетний варіант, що виготовляється з водонепроникного матеріалу на фланелевій або капроновій основі. Деякі моделі оснащені м'якою підкладкою для захисту від низьких температур і механічних впливів. Забезпечують хорошу термо- та вологоізоляцію. До переваг належать невелика вага та наявність додаткових відділень для зберігання гітарних аксесуарів. Цей футляр підходить для частого перенесення недорогих електрогітар.
  2. Напівжорсткий. Такий кофр для електрогітари виготовляється зі щільних матеріалів, які надійно оберігають його від атмосферних впливів. Оснащений каркасними вставками, які добре тримають форму та забезпечують захист від механічних впливів. Рекомендується для зберігання та транспортування інструмента середньої та високої цінової категорії.
  3. Жорсткий. Найдорожчий варіант футляра. Цей кейс для електрогітари забезпечує підвищений рівень захисту інструменту від механічних і атмосферних впливів. Кейс виготовляється у двох варіантах форми: прямокутна та така, що повторює форму інструменту. Для виготовлення використовується деревина, пластик або фанера. Ідеальний варіант для елітних електрогітар. Повністю захищаючи від небажаних впливів, кейс допомагає зберегти оригінальне звучання акустичного інструменту та подовжує термін його служби.

Як здійснити покупку

На нашому сайті ви з легкістю придбаєте кофри для електрогітар будь-якого типу. Ми здійснюємо продаж музичних інструментів і аксесуарів до них за демократичними цінами з доставкою по Києву й у будь-який населений пункт країни. Оплату ви робите будь-яким зручним способом.

text
Ok