Кейси для акустичних гітар

Порівняти товари (0)


Кейс для акустичної гітари — надійний захист музичного інструменту

Після придбання акустичної гітари перша річ, про яку необхідно замислитися, — це забезпечення максимального рівня захисту музичного інструменту. Для досягнення цієї мети використовується спеціальний аксесуар — кофр для акустичної гітари. Він не тільки стане головним помічником під час транспортування музичного інструменту, але й надійно захистить його від агресивного впливу навколишнього середовища.

Ви можете купити кейс для акустичної гітари в інтернет-магазині Corda-Music. У нас у продажу представлені за доступною ціною брендові моделі, які відрізняються надійністю та високою якістю. Скласти повну картину про товар, який вас цікавить, допоможуть відгуки покупців.

Призначення кофрів для акустичних гітар

Гітара — інструмент недешевий і вимагає спеціального догляду. Кажучи про роль кейса для акустичної гітари, необхідно відзначити його найважливіші функції:

  • Запобігання механічним пошкодженням. У такому чохлі інструмент добре захищається від тріщин, відколів і подряпин.
  • Захист від перепаду температур. Підтримання гітари у робочому стані гарантується дотриманням постійного температурного режиму.
  • Запобігання потраплянню вологи. Футляр надійно захищає накладку грифа, деку та струни від впливів підвищеної вологості.
  • Захист від попадання сонячного світла. Прямі сонячні промені не зможуть пошкодити лакове покриття інструменту та несприятливо впливати на якість деревини.
  • Зручність транспортування. Переносити гітару в футлярі набагато зручніше та безпечніше, аніж у руках.
  • Комфортне зберігання гітарних аксесуарів. У чохлі можна розмістити такі необхідні пристосування, як медіатори та тримачі для них, ключі для намотування струн.

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення кейса є:

  1. Пластик.
  2. Дерево.
  3. Шкіра.

Зсередини чохол оббивається м'якою тканиною (оксамитом, плюшем, вельветом) для захисту від механічних пошкоджень.

Футляр для акустичної гітари не тільки збереже зовнішній вигляд музичного інструменту, але й забезпечить його довговічність, а також на тривалий час позбавить від проблем з його налаштуванням.

Як придбати кейс

За допомогою нашого онлайн-магазина ви можете замовити за доступною ціною футляри для акустичних гітар, перебуваючи в Києві або будь-якому іншому місті країни. Доставка здійснюється по всій території України. Для замовлення вам достатньо натиснути кнопку покупки та заповнити форму, вказавши свої контактні дані. Відправка товару буде здійснена протягом декількох робочих днів.

text
Ok