Категорії

Кейси для гітар

Порівняти товари (0)


Дивитися далі

Кейс для гітари — надійний захист для музичних інструментів

Відгуки свідчать, що улюблений музичний інструмент є для свого власника не річчю, а скоріше кращим другом, і це цілком пояснює, чому власники «шестиструнної» готові витрачати багато часу та зусиль під час вибору кейса для гітари. Зроблена з тонкого дерева гітара належить до найбільш тендітних інструментів. Якісний кофр для гітари дозволяє музикантові не розлучатися зі своєю милозвучною подругою, забезпечуючи їй дбайливий захист під час зберігання та транспортування.

Вигідно замовити якісні кейси для гітар онлайн пропонує інтернет-магазин Corda-Music. У нашому каталозі представлена продукція найкращих сучасних брендів. На кожен кейс надається офіційна гарантія від виробника.

Футляр для гітари: переваги та особливості

Кейс для гітари є вдосконаленим варіантом звичайного гітарного чохла, причому кейс має декілька переваг:

  • надійність;
  • функціональність;
  • комфортність в експлуатації.

М'який і легкий чохол для гітари відрізняється від гітарного кейса нижчою ціною та цілком підійде для бажаючих порадувати слухачів звичайним вокалом на простенькому інструменті в лісі біля багаття. Але коли мова йде про хорошу професійну електрогітару, обрану або виготовлену за індивідуальним замовленням, то варто більш ретельно подбати про зберігання дерева та дорогої фурнітури.

На відміну від чохлів, кейс має великий запас міцності. Завдяки жорсткості та герметичності кейс чудово захищає гітару від:

  1. випадкових ударів і тріщин;
  2. перепадів температур;
  3. атмосферних опадів.

Внутрішня частина футляра оздоблюється плюшем, вельветом або оксамитом, що запобігає появі на гітарі подряпин і сколів. Крім того, сучасні гітарні кейси, як правило, мають безліч корисних кишень і відділень, куди легко поміщається не тільки все необхідне обладнання та аксесуари, але й повноформатні нотні партитури для репетицій і концертних виступів.

Як обрати гітарний кофр

Найдоцільніше поєднати покупку гітари з вибором футляра для нового інструменту, якщо, звісно, вам не пощастило стати власником виробу ручної роботи або ексклюзивного інструменту (такі екземпляри, як правило, пропонуються разом із кейсом). Наявність гітари дозволить вам відразу ж приміряти «одяг» на свою красуню та не помилитися з розмірами та формою кофра.

Збираючись купити кейс для гітари, врахуйте наступне:

  • Найбільш бюджетним варіантом є вироби із синтетичних матеріалів, а кейси з дерева, оббитого шкірою або вінілом, представляють елітний дорогий клас.
  • Можна вибрати окремі футляри для інструментів класичної форми й універсальні рішення для гітар нестандартного вигляду.
  • Для вкрай вразливих акустичних гітар є доречними кейси, виконані зі спеціального надміцного та легкого ABS пластику.
  • Наявність у футлярі кількох ручок зробить перенесення та транспортування гітари особливо комфортним.

Ми пропонуємо до продажу великий асортимент кейсів різного формату, забезпечуючи привабливі ціни й оперативну доставку товарів по Києву та іншим містам України.

text
Ok